OTA YHTEYTTÄ

Yhteystiedot

Yrittäjä, myynti, työtilaukset, ohjelmointi, sähkö- ja automaatioasennukset
Tuomas Holappa
040 51 888 78
tuomas.holappa@tujuco.fi

Ohjelmointi, sähkö- ja automaatioasennukset
Miika Jukka
040 62 419 78
miika.jukka@tujuco.fi

Topias Rusanen
040 6302 666
topias.rusanen@tujuco.fi

Sähkö- ja automaatioasentajat, kunnossapito

Veeti Heikura
040 48 933 78
veeti.heikura@tujuco.fi

Juho Kemppainen
– Isänmaata palvelemassa –
juho.kemppainen@tujuco.fi

Jarno Pyy
040 75 888 80
jarno.pyy@tujuco.fi

Jani Vierusalo
040 51 407 94
jani.vierusalo@tujuco.fi

Mekaaninen kunnossapito

Mikko Oikarinen

mikko.oikarinen@tujuco.fi

Taloushallinto
Kirsi Holappa
toimisto@tujuco.fi

Yritys

TuJuCo Oy
Pihlajaniementie 50
87970 Jormua
Y-tunnus 3117828-2

Tavaran toimitusosoite

TuJuCo Oy
Huurretie 1 L2
87500 Kajaani

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: 003731178282
Välittäjä: Pagero
Välittäjätunnus: 003723609900